Behzat Ç. Ne Zaman Başlıyor?

Ekrana geldiği dönemde hatırı sayılır bir izleyici kitlesi olan Behzat Ç. dizisinin yeniden ekrana geleceği uzun süredir dile getiriliyordu. Behzat Ç. karakterinin sevilmesinde en büyük pay sahibi olan Erdal Beşikçioğlu, hayranlarına güzel haberi verdi.

Beşikçioğlu, gazetecilerin “Behzat Ç. dizisinin devamı gelecek mi?” sorusuna verdiği yanıtta “Bu konuda çok bir şey bilmiyorum. Senaristimiz Emrah bir şeyler yazıyor” dedi.

Yazar Emrah Serbes’in romanından uyarlanan ve başrolünü Erdal Beşikçioğlu’nun üstlendiği dizi özgün bir polisiye dizisi olarak büyük beğeni toplamıştı. Behzat Ç. nin yayınlandığı dönemde fenomen haline gelmiş ancak kimilerince de yoğun olarak eleştirilmişti. Cinayet Büro ekibini oluşturan polislerin sıradışı diyalogları, kullandıkları dil ve anlatım biçimi ise diziyi epeyce özgün kılmaya yetmişti.

2010 yılından itibaren 3 sezon yayınlanan ve sonrasında Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm ve Behzat Ç Ankara Yanıyor adlı filmleri çekilen dizide, emniyet teşkilatı içerisindeki cemaat yapılanması anlatılmıştı.

Güncel Haber:
Behzat Ç.’nin Hayaleti oyuncu İnanç Konukçu, Behzat Ç.’nin resmen geri döndüğünü duyurdu. Çekimleri başlayan Behzat Ç. artık Netflix’te yayınlanacak.
[Haber görseli]

Behzat Ç dizisinin senaristi Ercan Mehmet Erdem, Instagram hesabından doğruladı.

Ekip Tamam
Behzat Ç. Harun gibi karakterler hazırda beklerken Hayalet karakterini canlandıran İnanç Konuk, Vurgun dizisinin kadrosundan dizi final yapınca ayrıldı ve Netflix’le Behzat Ç. sözleşmesini imzaladı.

Yazar hakkında bilgi bilgitor

1 Comment

  1. Behzat Ç normal kanallarda yayınlansaydı keşke. Sevmedim bu işi. Parası olmayan izleyemeyecek yani.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.