En Güzel Dizi Oyuncuları, İlk 10

Reaksiyon Sanat Platformu  izleyicileri En Güzel Dizi Oyuncularını seçti. Site ziyaretçilerinin düzenlenen ankete verdiği cevaplara göre İlk 10’da sürpriz isim bulunmuyor.

Reaksiyon Sanat Takipçileri seçti. Reaksiyon Sanat Takipçileri seçti.

Türkiye’nin en güzel dizi karakterleri hangileri? Reaksiyon.biz sitesi ziyaretçileri seçimlerini yaptı. 2016 yılı ve daha öncesindeki dizi karakterleri ile başrol oyuncularının seçiminde bu yıl ekrana gelen yeni diziler ve yeni oyuncular dikkate alınmadı. Bu arada yeni dizi haberleri de peş peşe gelirken dizi sektöründeki canlanma dikkat çekici boyutlara ulaşmış bulunmakta.  Kenan İmirzalıoğlu’nun Yeni Dizisi merakla beklenirken  Bergüzar Korel Halit Ergenç ikilisinin başrolünü paylaştığı Vatan Haini dizisi de beğeni topluyor.

En Güzel Dizi Oyuncuları Top 10 Karadayı, Ezel, İkinci Bahar, Kurtlar Vadisi, Hanımın Çiftliği, Arka Sokaklar gibi dizilerde rol almış oyuncular.
Bergüzar Korel, Beren Saat, Gamze Özçelik, Tuba Büyüksütun, Cansu Dere, Fehriye Evcen, Farah Zeynep, Özgü Namal, Meryem Uzerli ve Özge Özpirinçci…

Türkiye’nin en güzel dizi karakterleri ve tabi ki oyuncuları seçimi sonucunu paylaşan siteye göre en öne çıkan oyuncu Berguzer Korel.  En Güzel Dizi Oyuncuları Top 10 seçiminde son yıllara damgasını vuran dizi karakterlerinin belirleyici bir katkısı olduğu bir gerçek.
Karadayı, Ezel, İkinci Bahar, Kurtlar Vadisi, Hanımın Çiftliği, Arka Sokaklar gibi dizilerde rol alan oyuncular öne çıktı. Bazıları halen devam eden dizilerde rol alan güzel ve başarılı oyuncuların ilk 10’u:

 

Yazar hakkında bilgi bilgitor

2 Comments

  1. Doğru ve isabetli seçimler. Hakime hanım fazlasıyla hak ediyor. Bergüzar Korel bence Türkiye’nin en güzel kadını. Allah eşi ve çocukları ile mutluluğunu daim etsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.