Galeri

Dünya Edebiyatına Damga Vuran 15 Roman

Dünya Edebiyatına Damga Vuran 15 Roman

Roman sanatının, en önemli yapıtlarının liste halinde verildiği bir çok seçki bulunmaktadır. 'Dünyanın en iyi 100 romanı', 'En çok okunan romanlar' gibi seçkiler bunlara... Devamı »

İstanbul’daki En Beğenilen 5 Yıldızlı 12 Otel

Booking partneri Otel Bul sitesi tarafından sitemize gönderilen veriler ışığında hazırladığımız, İstanbul’daki En Beğenilen 5 Yıldızlı 12 Otel başlıklı yazımızın ilginizi çekeceğini düşündük. İstanbul’un... Devamı »
Efsane Türk Güzellerinin Gerçek İsimleri

Efsane Türk Güzellerinin Gerçek İsimleri

Bir döneme damga vurmuş, güzellikleri ile Türk filmlerinin gözdeleri olmuş 10 güzel yıldız ve Onların gerçek isimleri Biz onları bu isimlerle tanıdık ama gerçekte... Devamı »

Aşk Nasıl Anlaşılır? Aşkın Halleri Nelerdir?

Aşk nedir ki sevginin yoğunlaşmasından başka... Yoğun bir tutkunun bazen acı bazen umut bazen trajedi içeren bir insanlık halinden başka? Aşk bu, kaç hali... Devamı »
Peugeot 2008 SUV 2018

En Çok Satan 10 Otomobil Firması

Türkiye'de 2017 yılı ilk 6 için en çok satan otomobiller açıklandı. Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) verilerine göre ilk 6 ayda Türkiye'de en çok Ranault... Devamı »
Tuba Büyüksütun

2016’nın En Güzel 20 Kadını, Listedeki Türk Kim?

Amerika merkezli internet sitesi tarafından yapılan 2016’nın ‘En Güzel 100 Kadını seçimi sonuçlandı. Listenin ilk 20 si içerisinde 1 Türk oyuncu var. ‘Top Beauty... Devamı »
En İyi 10 Dijital Fotoğraf Makinesi 2017

En İyi 10 Dijital Fotoğraf Makinesi 2017

Fotoğrafçılar, fotoğraf sanatçıları için dijital kameralar mı yoksa klasik manuel makineler mi tercihi artık yerini en iyi dijital makine arayışına bırakmış durumda. Keza hobi... Devamı »