Tatilde Yat, Bot, Tekne Kiralama

Tatil, dinlenme ve eğlence demektir. Sağlık ve güvenlik içinde mutlu bir tatil için kendinize ve ailenize sürpriz fırsatlar tanıyabilirsiniz. Bir tatil mekanında şaşırtıcı deneyimler yaşamak için onlarca alternatif bulunmakta. Tekne kiralama da bunlardan sadece biri. Deniz, kıyı turizminin ayrılmaz bir parçası olan yat gezileri, talep durumuna, yörenin özelliğine ve zamana göre değişik fiyatlarla tatilcilerin hizmetine sunulmaktadır. İster iki kişilik ister ailenizle seyahat edin, tekne kiralama konusunda bütçenize uygun teklifleri bulmanız mümkündür.

Kiralık Tekne Seçimi

Genel olarak tekne kiralama firmaları doğru yönlendirme ile ihtiyaca uygun tekne ve zamanı ile fiyatı konusunda yardımcı olmaktadır. Burada temel nokta ihtiyaçlarınızı karşılayacak tekne tipini seçmek için uygun rehberliktir. Bir teknenin maksimum kapasitesi kendi kategorisine göre belirlenir. Teknede kaç yetişkin, kaç çocuk olacak veya kano veya jet ski gibi ekipmanlar olacak mı?

Kiralık tekne seçiminde gezinti rotası da önemlidir. Denizaşırı denizlerde kullanılmak üzere bir tekne kiralıyorsanız ayrı, sahil boyunca yelken açmayı veya nehir ve nehirleri düşünüyorsanız ayrı kategorilerdeki tekneler size önerilecektir. Ayrıca korunan alanlarda da her tekne türüne izin verilmemektedir. Tüm bunları öğrenmek ve sorunsuz bir tekne gezisi düzenlemek için, teknenin kiralanma bedeli değil teknik özellikleri ile arıza vb durumlarında yapılacakların da net olarak sunulan hizmet içerisinde belirlenmiş olması gereklidir.

Kiralık tekne seçerken yapmayı planladığınız etkinlikleri de dikkate almalısınız. Su sporları yapmak için farklı özelliklerde, balık avı gibi aktiviteler için farklı özelliklere sahip tekneler önerilecektir.

Bot

bot kiralamak
Bot

Yelkenli

Yelkenli Kiralama
Yelkenli

Katamaran

Katamaran
Katamaran

Motorlu tekne


Tekne

yat kiralama
Yat

Yazar hakkında bilgi bilgitor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.