Yaz’a Uygun Cerrahi Olmayan Estetik Tedaviler

Yaz ayları gelmeden veya yazın elinizden geleni yapmayı planlıyorsanız, hazırlık için biraz araştırma yapmanız gerekecektir. Yaz aylarında en sık tercih edilen estetik tedavi uygulamaları, cerrahi olmayan estetik tedaviler. Bu tedaviler hakkında ayrıntılı bilgi için okuyun ve hangisinin sizin için doğru olduğunu görün.

Kaybolan Yüz Hacmini Eski Haline Getirin

Eğer nazolabial çizgilerden veya kırışıklıklardan rahatsızsanız ve hacim kaybı gibi yaşlanma belirtileri yaşıyorsanız veya dudaklarınızın daha hacimli olmasını istiyorsanız bu isteklerinize, dermal dolgu maddelerini içerek dolgu tedavisi yardımcı olabilir. Dermal dolgu maddeleri, yaşlanmanın belirtilerini yumuşatmak için cilt altına dolgunluk katmak için kullanılan enjekte edilebilir tedavilerden biridir. Dermal dolgu maddelerinin etkisi 18 aya kadar sürebilmektedir.

Çizgiler ve Kırışıklıklar

Alnında, kaşlarının arasında ve gözlerinin kenarlarında çizgi ve kırışıklık olduğunu fark eden hastalar, en sık botoks tedavisini tercih etmektedir. Botoks, yüz kaslarının kasılmasına ve kırışıklık oluşmasına neden olan sinir sinyallerine engel olur. Yüzdeki kasları, çizgileri ve kırışıklıkları rahatlatarak geçici olarak pürüzsüz hale getirir. Botoks oldukça kolay uygulanabilen kısa süren bir tedavidir. Etkileri ise 3-6 ay arasında sürmektedir. Bu etkilerin devam etme süresi kişiden kişiye değişiklik gösterir.

Parlak Bir Cilt
Parlak Bir Cilt

Pürüzlü bir cilt tonu makyaj yapılmazken kişinin kendisiyle alakalı sorun yaşamasına neden olabilir. Lazerli cilt bakımları, sağlıklı ve canlı bir cildi ortaya çıkarmanın harika bir yoludur. Kahverengi ve kırmızı lekeleri olan hastalar için, lazer terapisi daha düzgün bir cildin ortaya çıkmasına yardımcı olabilir.

Bilgitor Aktif Linki Olmadan Paylaşılamaz…

Yazar hakkında bilgi bilgitor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.